Nasze diety

Standardowa

Nasza firma oferująca dietę pudełkową powstała z myślą o wszystkich, którym zależy na zdrowym jadłospisie, zaspokajającym zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze i witaminy, a jednocześnie zachwycającym aromatami.


Już od 48 zł / dzień

Wegetariańska

Niektóre osoby decydują się na wykluczenie z diety mięsa i ryb ze względów ideologicznych. Inni z kolei mają na względzie powody zdrowotne. Nasza firma wychodzi naprzeciw temu trendowi, oferując dietetyczny pudełkowy catering wegetariański.


Już od 48 zł / dzień

Wegańska

Wypróbuj nasz wegański fit catering i przekonaj się, że na diecie roślinnej można jeść nie tylko smacznie, ale również zdrowo! Korzystając z naszych usług, masz dostęp do zbilansowanego jadłospisu w konkurencyjnej cenie.
Zapraszamy!


Już od 49,90 zł / dzień

Sportowa

Intensywny tryb życia wymaga odpowiedniejOferujemy pudełkowy catering dietetyczny sportowy, którego jadłospis tydzień po tygodniu projektowany jest przez profesjonalnych dietetyków.
Zapraszamy!


Już od 56 zł / dzień

Białkowo - tłuszczowa

Może skorzystać każdy, kto szuka sposobu na szybką i skuteczną utratę masy ciała, ale nie chce iść na kompromis. Stosując taki jadłospis, nie musisz obawiać się ciągłego uczucia głodu – gwarantuje on poczucie sytości, a jednocześnie stymuluje spadek wagi.


Już od 53 zł / dzień