Dieta wege+ryba

Dieta wege – catering dietetyczny pudełkowy

W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na ograniczenie lub całkowite wykluczenie z jadłospisu produktów odzwierzęcych. Przyczyny tego zjawiska są różne – niewątpliwie jednak jest ono ściśle powiązane z modą na ekologię i bycie fit, i rosnącą świadomością konsumentów w Polsce. Niektóre osoby decydują się na wykluczenie z diety mięsa ze względów ideologicznych. Inni z kolei mają na względzie powody zdrowotne. Nasza firma wychodzi naprzeciw temu trendowi, oferując dietetyczny pudełkowy catering wegetariański, którego znakiem rozpoznawczym są wysokiej jakości składniki.

Dla kogo przeznaczony jest catering wegetariański?

Nasza wegetariańska dieta pudełkowa jest przeznaczona dla każdego, kto nie spożywa mięsa oraz produktów powstających z ich wykorzystaniem. Może wybrać ją również każdy, kto chce wypróbować ten sposób żywienia, aby sprawdzić, czy na dłuższą metę mu odpowiada. Wielu naszych klientów po wypróbowaniu cateringu wegetariańskiego decyduje się pozostać przy tym planie żywieniowym. Nasi dietetycy dbają, by zrekompensować brak białka zwierzęcego w diecie produktami bogatymi w białko roślinne, jak warzywa strączkowe, tofu czy seitan. Dieta jest wzbogacona o ryby.

Fit catering – czy to optymalne rozwiązanie dla Ciebie?

Zastanawiasz się, czy dieta pudełkowa to coś dla Ciebie? Wypróbuj naszą ofertę i zdecyduj, czy zamówisz jadłospis na dłużej. Nasz fit catering cieszy się tak dużą popularnością, ponieważ kładziemy duży nacisk na jakość produktów wykorzystywanych przez szefów kuchni. Decyzja o zamówieniu naszego komponowanego przez specjalistów jadłospisu to pierwszy krok do zdrowego stylu życia!