Dieta vegan

Dieta vegan – catering dietetyczny pudełkowy

W ostatnich latach dużą popularność zyskuje sposób żywienia oparty w całości na produktach pochodzenia roślinnego. Duży wpływ na wzrost tej tendencji ma rosnąca świadomość konsumentów – zarówno w kwestii przemysłu mięsnego i nabiałowego, jak i ekologii. Wiele osób zastanawia się nad rozpoczęciem diety wegańskiej, ale brakuje im czasu, aby gotować od podstaw zdrowe produkty. W sklepach i restauracjach wzrasta wybór wegańskich dań – ale osoby na diecie roślinnej, stołując się poza domem czy zamawiając dania na wynos, wciąż często muszą ograniczać się do makaronu i kasz. Nasza firma łamie ten schemat, oferując bezmięsny, dietetyczny fit catering pudełkowy w bardzo zróżnicowanej formie – smaczny, zbilansowany i zdrowy!

Dla kogo przeznaczony jest catering wegański?

Oferowana przez nas wegańska dieta pudełkowa sprawdzi się w przypadku wszystkich, którym zależy na całkowitym wyeliminowaniu z jadłospisu produktów pochodzenia zwierzęcego. Zbilansowanie takiego jadłospisu nie jest łatwe – często wymaga wsparcia profesjonalnego dietetyka. Ci, zatrudnieni u nas zadbają o to, aby catering zaspokajał zapotrzebowanie Twojego organizmu na białko, węglowodany i tłuszcze, a także witaminy i mikroelementy. Warto pamiętać, że przy tego typu diecie zalecana jest suplementacja witaminy B12, która znajduje się wyłącznie w produktach pochodzenia zwierzęcego.

Fit catering wegański – czy to optymalne rozwiązanie dla Ciebie?

Nie jesteś pewien, czy dieta pudełkowa to rozwiązanie dla Ciebie? Wypróbuj nasz wegański fit catering i przekonaj się, że na diecie roślinnej można jeść nie tylko smacznie, ale również zdrowo! Korzystając z naszych usług, masz dostęp do zbilansowanego jadłospisu w konkurencyjnej cenie.

dieta wegańska i dieta wegetariańska
dieta wegańska z której wyeliminowano produkty pochodzenia zwierzęcego