Dieta Basic

Dieta basic – catering dietetyczny pudełkowy

Brakuje Ci czasu lub ochoty, by codziennie przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki? A może chcesz zaoferować swoim pracownikom coś więcej niż bony do pracowniczej stołówki? Nasza firma oferująca dietę pudełkową powstała z myślą o wszystkich, którym zależy na zdrowym jadłospisie, zaspokajającym zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze i witaminy, a jednocześnie zachwycającym aromatami. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, codziennie zapewniając fit catering dietetyczny setkom podmiotów w całej Wielkopolsce.

Dieta pudełkowa basic – dla kogo?

Nasza dieta pudełkowa standardowa to wariant dla wszystkich, którzy chcą jeść zdrowo, ale jednocześnie nie zamierzają wykluczać nabiału, ryb ani mięsa. Jadłospis w ramach tej usługi uwzględnia produkty odzwierzęce. Jednocześnie, nasi dietetycy dbają o zdrowy balans, uwzględniając w tygodniowym planie warzywa, owoce i pełnoziarniste produkty zbożowe. Dzięki temu, decydując się na nasz fit catering, masz gwarancję zbilansowanej diety, bogatej w białko, węglowodany złożone, błonnik i zdrowe tłuszcze.

Catering fit – czy możesz personalizować jadłospis?

Nie jesteś pewien, czy dieta pudełkowa to rozwiązanie dla Ciebie? Wypróbuj nasze usługi i zdecyduj, czy chcesz zamówić usługę długoterminową. Jesteśmy elastyczną firmą, dla której dobro klienta stoi na pierwszym miejscu. Dlatego oferujemy możliwość dopasowania diety do restrykcji żywieniowych i alergii, tworząc spersonalizowany jadłospis, który pomoże Ci w utrzymaniu dobrego samopoczucia i pięknej sylwetki. To pierwszy krok w stronę zdrowszego stylu życia!