Dieta sport protein

Dieta sport protein – catering dietetyczny pudełkowy

Intensywny tryb życia wymaga odpowiedniej diety dla sportowców. Musi być ona nie tylko fit i zbilansowana, ale również starannie zaprojektowana na podstawie zapotrzebowania sportowca na kalorie i poszczególne substancje odżywcze. Wiele osób profesjonalnie uprawiających sport decyduje się więc na zatrudnienie dietetyka, który monitoruje ich jadłospis. To rozwiązanie wymaga jednak dostatecznie dużo czasu, by samodzielnie przygotowywać posiłki. Nasze usługi rozwiązują ten problem. Oferujemy pudełkowy catering dietetyczny sportowy, którego jadłospis tydzień po tygodniu projektowany jest przez profesjonalnych dietetyków.

Dieta pudełkowa sport protein – dla kogo?

Dla kogo przeznaczona jest oferta fit cateringu dla sportowców, którą przygotowaliśmy? Mogą korzystać z niej profesjonaliści, uprawiający sport na pełen etat, w tym osoby uprawiające sporty sylwetkowe. Sprawdzi się również w przypadku klientów, uprawiających intensywnie sporty hobbystycznie. Nasza dieta pudełkowa sportowa została zaprojektowana w taki sposób, aby zaspokajała zwiększone potrzeby na białko, co ułatwi budowanie masy mięśniowej. 

Fit catering sportowy – czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Zastanawiasz się, czy dieta pudełkowa to rozwiązanie, które sprawdzi się w Twoim przypadku? Wypróbuj nasze usługi w krótszym wymiarze czasowym i zdecyduj, czy chcesz powierzyć nam komponowanie swojego jadłospisu na dłużej. Interesuje Cię wariant wegetariański diety sportowej? Skontaktuj się z nami – postaramy się pomóc!