Cennik

Dobrze skomponowana dieta to fundament zdrowego stylu życia. Każdy, komu zależy na zdrowiu i dobrym samopoczuciu, powinien zadbać o jej urozmaicenie i odpowiedni bilans kaloryczny. Niestety, wymaga to sporej dozy specjalistycznej wiedzy i czasu, poświęconego na poszukiwanie składników, komponowanie jadłospisu i przygotowywanie potraw. Nie każdy nim dysponuje – i nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę współczesne tempo życia! Rozwiązaniem jest catering dietetyczny w dobrej cenie. Sprawdź szczegółowy cennik.

Catering dietetyczny w różnych wariantach

Jako firma oferująca tę opcję, wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą jeść zdrowo, ale nie przygotowują swoich posiłków samodzielnie. Oferujemy szeroki przekrój jadłospisów, które możesz dopasować do swoich potrzeb kalorycznych. Na Twoje życzenie wykluczymy określone produkty, jak na przykład alergeny – gluten, orzechy czy soję czy też produkty mięsne i nabiałowe.

Od czego zależy cena cateringu dietetycznego?

Oferta cateringu dietetycznego, jaką proponujemy naszym klientom, jest nie tylko przyjazna osobom zmuszonym brać pod uwagę różne restrykcje żywieniowe przy komponowaniu jadłospisu, ale również przystępna cenowo. Dbamy o to, by nasi klienci w konkurencyjnej cenie otrzymywali najwyższej jakości produkty, z których wykorzystaniem nasi szefowie kuchni tworzą niepowtarzalne kompozycje smakowe. Koszt naszych usług odzwierciedla wysoką jakość i zaplecze dietetyczne, którym mogą się pochwalić zatrudniani przez nas planerzy jadłospisów. Koszt poszczególnego planu zależy między innymi od liczby kalorii, posiłków i wykorzystywanych produktów. Sprawdź szczegółowy cennik poniżej!

Catering dietetyczny – Poznań i inne miasta Wielkopolski

Jako dynamicznie rozwijająca się firma, oferujemy naszym klientom dostawę cateringu dietetycznego na terenie całej Wielkopolski. Centrum naszej działalności jest Poznań, ale oferujemy również usługi w takich miejscowościach jak Grodzisk Wielkopolski, Puszczykowo, Luboń czy Mosina. Nasze posiłki nie tylko znakomicie smakują, ale również wspaniale prezentują się na talerzu, zachęcając do wytrwania w zdrowej diecie.