Jak i gdzie ?

Jak i gdzie ?

 
 
 
Jedzenie powinno sprawiać przyjemność, nawet jeżeli mowa o diecie. Dlatego Catering dietetyczny Enjoy the food w procesie przygotowywania posiłków dba nie tylko o ich kaloryczność, ale również o walory smakowe. 5-daniowe menu dzienne może zatem zawierać takie kąski, jak placuszki bananowo-owsiane z musem malinowym czy sałatkę z młodego szpinaku z granatem i camembertem. Zatem po wyborze odpowiedniej kaloryczności jedyne, co pozostaje, to cieszyć się smacznymi daniami i korzystać z czasu wolnego.
 
 
 
 
 
Działamy na terenie niżej wymienionych miast jak i mniejszych miejscowości wokół nich :
 
 Poznań
 
Warszawa
 
Bydgoszcz
 
Toruń
 
Trójmiasto
 
Grodzisk Wielkopolski
 
Płock
 
 
 
Posiłki dostarczane są każdego dnia w  godzinach porannych pod twoje drzwi  tj. między 03:00 a 09:00  (wyjątek stanowi catering na weekendy - zestawy na sobotę i niedzielę dostarczane są w sobotę rano). Podczas składania zamówienia jest możliwość ustalenia najpóźniejszej godziny do której muszą być dostarczane posiłki. Taką informację prosimy umieścić w notatkach w formularzu zamówienia.
 
To Ty wybierasz jaki chcesz osiągnąć cel, a my Ci w tym pomagamy. 
 
 
 
Klient ma możliwość konsultacji z naszym dietetykiem, przed wyborem diety jak i w trakcie jej trwania co pozwala na kontrolowanie swojego samopoczucia jak i wagi przez cały okres współpracy z nami ! 
 
 
 

 

 
 
Copyright ©2016 ENJOY THE FOOD CATERING, All Rights Reserved.