Jak i gdzie ?

Jak i gdzie ?

 
Jedzenie powinno sprawiać przyjemność, nawet jeżeli mowa o diecie. Dlatego Catering dietetyczny Enjoy the food w procesie przygotowywania posiłków dba nie tylko o ich kaloryczność, ale również o walory smakowe. 5-daniowe menu dzienne może zatem zawierać takie kąski, jak placuszki bananowo-owsiane z musem malinowym czy sałatkę z młodego szpinaku z granatem i camembertem. Zatem po wyborze odpowiedniej kaloryczności jedyne, co pozostaje, to cieszyć się smacznymi daniami i korzystać z czasu wolnego.
 
 
Działamy na terenie :
 Poznań i okolice( Kiekrz, Tarnowo Podgórne, Swarzędz,  Mosina, Puszczykowo, Luboń, Komorniki ,Pobiedziska, Koziegłowy i inne)
Warszawa
Bydgoszcz
Toruń
Trójmiasto
Grodzisk Wielkopolski i okolice ( Opalenica, Buk, Otusz , i inne)
 
Posiłki dostarczane są każdego dnia o wczesnych godzinach porannych pod Twoje drzwi (wyjątek stanowi catering na weekendy - zestawy na sobotę i niedzielę dostarczane są w sobotę rano).  Pięć zbilansowanych posiłków na cały dzień: 1 śniadanie, 2 śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. 
To Ty wybierasz jaki chcesz osiągnąć cel, a my Ci w tym pomagamy. 
 
Klient ma możliwość konsultacji z naszym dietetykiem, przed wyborem diety jak i w trakcie jej trwania co pozwala na kontrolowanie swojego samopoczucia jak i wagi przez cały okres współpracy z nami ! 
 

 

 
Copyright ©2016 ENJOY THE FOOD CATERING, All Rights Reserved.
 
free website
built with
kopage